Фінляндія

ПРОГРАМИ ОБМІНУ

Якщо ви навчаєтеся в університеті або в політехнічному інституті в Україні й хотіли б відвідати Фінляндію в рамках короткострокової освітньої програми, можна скористатися програмами обміну, якщо в таких беруть участь ваша кафедра чи вищий навчальний заклад.

Терміни подання заявок публікуються на сайті CIMO. Результати відбору доводяться до відома навчальних закладів, які подали заявки, до кінця весняного семестру. Обмін розпочинається восени.

Додаткову інформацію про програму розміщено на сайті центру. www.cimo.fi.

 

СТИПЕНДІЇ ДЛЯ АСПІРАНТІВ І ДОСЛІДНИКІВ

Центр CIMO надає стипендії молодим дослідникам (особам, які мають ступені рівня магістра або вище) для подальшого вдосконалення рівня освіти та проведення наукових досліджень в університетах Фінляндії. Умови відбору кандидатів, процедури подачі заявок, терміни і форми заяв залежать від типу програми.

Слід враховувати, що у Фінляндії програми отримання ступеню магістра не вважаються програмами післяуніверситетської освіти.

 

СТИПЕНДІЇ ЦЕНТРУ CIMO

Програму стипендій CIMO призначено для молодих науковців-дослідників з будь-якої країни. Її надають на термін від 3 до 12 місяців.

Обов’язковою умовою для подання заявки є наявність у дослідника налагоджених зв’язків з приймаючим університетом у Фінляндії.

Заявку на отримання гранту подає до центру CIMO кафедра фінляндського університету, що бажає прийняти у себе стипендіата. Це роблять принаймні за 3 місяці до початку запланованого періоду перебування іноземного дослідника у Фінляндії.

ПРОГРАМА NORTH 2 NORTH

Це програма для студентів, які вивчають проблеми північних територій і Арктики www.uarctic.org/north2north.