Mobility Direct

Пропозиція семестрального обміну студентами «Mobility direct», Лодзький університет (Республіка Польща)

(Семестр розпочинається 24.02 і закінчується 30.06.)

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює наукову та культурну співпрацю із Лодзьким університетом на основі підписаної угоди. Дана угода передбачає можливість семестрального обміну для студентів нашого університету.

Лодзький університет забезпечує безкоштовне навчання. Кошти необхідні на подорож та проживання(оплата за гуртожиток) забезпечують безпосередньо студенти.

Деталі за посиланням http://iso.uni.lodz.pl/erasmus/programmes/

Крім реєстрації для подальшої номінації усі бажаючі повинні   вислати на електронну адресу: interdep@pnu.edu.ua заповнену Anketa про участь у програмі та  міжнародні сертифікати, що підтверджують рівень англійської мови, якщо у студентів немає такого типу документів, то буде організована співбесіда – зустріч через Skype або інший спосіб перевірки рівня мови.

УВАГА!  (зауважте, що тільки при наявності підтвердження про отримання вашого электронного листа  від відділу міжнародних зв’язків ви вважаєтесь номінованими). 

Заявки учасників, які зареєструвалися, але не були номіновані міжнародним відділом не будуть розглядатися приймаючою стороною.