До уваги викладачів ПНУ!

Відкрито конкурс на участь у програмі академічної мобільності ERASMUS+ в Лодзькому університеті (м. Лодзь, РП).

Передбачається 1 грантове місце на викладання,яке має бути реалізоване з 19 жовтня 2024 року до 25 травня 2025 року.

Галузі знань для мобільності в рамках викладання:

Мови, Література та лінгвістика, Історія та Археологія, Філософія та етика, Біологія, Право, Економіка, Соціологія та культурні студії, Педагогіка, Психологія, Бізнес-адміністрування, Менеджмент, Маркетинг, Математика, Статистика, Політичні науки, Науки про землю, Туризм, Фізика, Хімія.

Кандидати на участь у мобільності повинні подати наступні документи (англійською мовою):

• CV (англійською мовою);
  • сертифікат володіння англійською мовою, а саме TOEFL, International English Language Testing System, Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня);
  • інші документи, що підтверджують кваліфікацію НПП.

Для осіб, які подають внутрішній сертифікат володіння англійською мовою, може бути проведена додаткова співбесіда представниками Лодзького університету.

Детальніша інформація тут

Документи єдиним пакетом у форматі pdf слід надсилати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків: interdep@pnu.edu.ua (у назві документу треба зазначити прізвище, наприклад, Lodz _Erasmus_Petrov).

Документи, що не оформлені відповідним чином, до розгляду не приймаються.

Кінцевий термін подачі документів – 17:00 24 травня  2024 року.

Про результати відбору буде повідомлено до 31 травня 2024 року.

Конкурс проводиться у два етапи. За результатами І етапу конкурсу буде відібрано трьох кандидатів, перелік яких разом із документами надсилається до координаторів з Лодзького університету, які й приймають остаточне рішення щодо переможця в рамках ІІ етапу.