Угорщина

 ЦЕНТРАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

  Центральноєвропейський університет є головним освітнім проектом Інституту відкритого суспільства (Open Society Institute), створеного Джорджем Соросом. Він пропонує 1- та 2-річні курси навчання за широким спектром спеціальностей та фінансову допомогу під час перебування на навчанні.

Спеціальності: економіка, екологія та політика, гендерні студії, історія, право, міжнародні відносини та європейські студії, медієвістика, математика, філософія, політологія, соціологія. Також є можливість навчання в бізнес-школі.

Ґрант Центральноєвропейського університету (Будапешт) для вчених зі Східної Європи.

Освітньо-ресурсний центр університету за підтримки Інституту відкритого суспільства пропонує десятимісячний ґрант для вчених-викладачів зі Східної Європи (в тому числі з України) з метою розробки навчального курсу із подальшим його викладанням за місцем роботи кандидата (кандидатів).

Докладнішу інформацію про програми CEU та Інституту відкритого суспільства можна знайти у фахівців інформаційно-ресурсного центру ≪Міжнародна освіта – Академія≫ – проекту Департаменту міжнародного співробітництва Києво-Могилянської академії

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ВИШЕГРАДСЬКОЇ ЧЕТВІРКИ

    Міжнародний фонд Вишеградських держав пропонує стипендії на навчання у Чехії, Угорщині, Польщі та Словаччині. Програма поширюється і на українських студентів магістерського та докторського рівнів; стипендія становить 2500 євро на семестр.

Для подачі заявки на отримання гранту заявники мають завершити хоча би 4 повні семестри навчання.

http://visegradfund.org/home/

Угорська рада зі стипендій

BALASSI INTEZET, MOB IRODA. 1519 BUDAPEST PF.385. HUNGARY.

www.scholarship.hu

Центральноєвропейський університет www.ceu.hu