Нідерланди

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА HSP HUYGENS

Міністерство освіти, культури та науки Нідерландів надає стипендію Hsp Huygens студентам, які навчаються на останніх курсах або в магістратурі, а також випускникам, що закінчили університет не більше двох років тому.

Навчання в Нідерландах може включати в себе проведення наукових досліджень та/або проходження практики. Стипендія не поширюється на програми аспірантури (PhD).

Стипендія надається на термін від 6 до 24 місяців і покриває вартість навчання, витрати на медичну страховку, візу і переліт, а також включає щомісячну виплату стипендії в розмірі 1000 євро.

Програму адмініструє HSP NUFFIC – Нідерландська організація з міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти. Подавати документи на стипендію можуть студенти, вже зараховані в один із нідерландських вузів на момент подачі заявки.

На початок навчального року кандидати повинні бути не старші 35 років.

Необхідно мати високі академічні показники і добре володіти мовою майбутнього навчання.

https://www.nuffic.nl/redirect/huygens-scholarship-programme

ПРОГРАМА MTEC

Програма MTEC (Matra Training for European Cooperation) реалізується Бюро CROSS – Нідерландським урядовим агентством зі співробітництва у галузі освіти між Нідерландами та країнами Центральної та Східної Європи.

У рамках цієї програми Міністерство закордонних справ Нідерландів надає стипендії українським студентам зі ступенем бакалавра для проходження однієї з пропонованих магістерських програм у галузі державного управління: за спеціальністю ≪International and European Law≫ в університеті Амстердама і ≪Public Administration≫ в університеті Твенте.

Стипендія покриває всі пов’язані з навчанням витрати, у тому числі купівлю підручників, перебування в країні, витрати на оформлення візи і переліт в обидва кінці.

Брати участь у програмі можуть молоді люди не старші 35 років, які працюють в урядових організаціях або недавно закінчили університет з відмінними або дуже добрими оцінками.

Кандидати повинні добре володіти англійською мовою й мати сертифікати TOEFL або IELTS.

www.cross-agency.nl