Стипендії від Фонду стипендій Університету Нової Горіци на 2023/2024 навчальний рік

Заявки на отримання стипендій Фонду стипендій Університету Нової Горіци

на 2023/2024 навчальний рік

1. Стипендії доступні для наступних освітніх програм навчання:

• Магістерська програма з навколишнього середовища (екологія)
  • Магістерська програма з фізики та астрофізики
  • Магістерська програма з матеріалознавства
  • Магістерська програма «Лідерство у відкритій освіті»
  • Магістерська програма з виноградарства та виноробства
  • Магістерська програма медіа-мистецтва та практик
  • Програма бакалавра з цифрових мистецтв і практик (3-й рік)

2. Розмір коштів, доступних для стипендій:

Загальна приблизна сума коштів, доступних для стипендій згідно з цим конкурсом, становить 126 000 євро.
Стипендії на 2023/2024 навчальний рік становлять 3000 євро за кожен рік навчання до завершення освітньої програми. Відібраним стипендіатам буде призначено стипендії на 2023/2024 навчальний рік. За умови, що кандидати відповідають критеріям успішності, вони можуть отримувати стипендію до завершення програми. Якщо їм необхідно призупинити навчання з поважних причин (наприклад, через те, що вони стали батьками або страждають на тривалу хворобу), виплата стипендії припиняється. Виплата решти стипендії поновлюється після закінчення періоду відсторонення з поважних причин.

3. Заявку необхідно надіслати до 25 вересня 2023 року включно до 12.00 дня.

Будь ласка, ознайомтеся з повною інформацією в рубриці Заявка на конкурс.