Вебінар

Шановні колеги,
гостинно запрошуємо викладачів та студентів спеціальностей Польська філологія, Управління навчальними закладами, Психологія та ін. Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на вебінар, який проводитиметься у межах проєкту «Процеси інклюзії українських іммігрантів у польське суспільство на прикладі Любуського воєводства».
Зустріч відбудеться 15 листопада 2022 р. з 11.00 до 13.00 год (online).
Теми:
  • Діяльність силових служб для безпеки іммігрантів
модератор ‒ mgr Dariusz Maciejewski, заклад безпеки, факультет адміністрації та національної безпеки Академії ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському;
  • Організація та функціонування закладів вищої освіти на прикладі Академії ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському
модератор ‒ dr Joanna Lubimow, заступник декана факультету адміністрації та національної безпеки.
Нижче наведено посилання на зустріч на платформі Microsoft Teams: