Увага! Конкурс на участь у програмі Еразмус+КА1 для  науково-педагогічних працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

Відкрита подача заявок на участь у програмі Еразмус+КА1 кредитна мобільність до Ясського університету імені Александру Іоана Кузи (Румунія), вид мобільності – викладання. У конкурсі можуть брати науково-педагогічні працівники, які працюють на постійній основі. Усього 1 місце. Запланований дедлайн реалізації мобільності – до 31 липня 2023 року.

У відборі на реалізацію мобільності можуть брати участь представники таких спеціальностей: 011 Освіта; 0221 Релігія та теологія; 0222 Історія та археологія; 0223 Філософія та етика; 023 Мови; 031 Соціальні та поведінкові науки; 0321 Журналістика; 041 Бізнес та адміністрування; 042 Право; 051 Біологічні та суміжні науки; 052 Навколишнє середовище; 053 Фізичні науки; 054 Математика і статистика; 061 Інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ); 1014 Спорт; 1015 Подорожі, туризм.

Претенденти мають подати наступні документи (англійською мовою):

1. CV+перелік публікацій;

2. Мотиваційний лист;

3. Сертифікат про рівень володіння мовою (мінімум – В2)

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

Критерії відбору:

· Знання англійської мови;

· Наявність публікацій у журналах, що входять в наукометричні бази;

· Наявність навчально-методичних публікацій;

· Мотиваційний лист.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: IASI2023_Petrenko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою ( в полі «тема» вказати IASI2023_Petrenko) на адресу Відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua.

Терміни: академічний рік 2022/2023, 5 робочих днів (+2 дні на дорогу), 8 годин викладання.

Фінансування: 180 євро – дорожні витрати, 140 євро – добові.

Кінцевий термін подачі документів: 03 листопада 2022 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся у Відділ міжнародних зв’язків.