Увага! Конкурс на участь у програмі Еразмус+КА1

Увага! Конкурс на участь у програмі Еразмус+КА1 для наукових та науково-педагогічних працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
!!! Спеціальність — Політичні науки !!!
Відкрита подача заявок на участь у програмі Еразмус+КА1 кредитна мобільність до Опольського університету. У конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, які працюють на постійній основі. Усього 2 місця: 1 місце на стажування (Training) і 1 місце на викладання (Teaching).
Претенденти повинні подати наступні документи (англійською мовою):
  1. CV+перелік публікацій;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (мінімум – В2) — за наявності.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
Критерії відбору:
  • Знання англійської мови;
  • Наявність публікацій у журналах, що входять в наукометричні бази;
  • Наявність навчально-методичних публікацій;
  • Мотиваційний лист.
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента зі вказівкою на те, у якому виді мобільності Ви б хотіли взяти участь: OPOLE2022_Petrenko_Training / OPOLE2022_Petrenko_Teaching.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою ( в полі «тема» вказати OPOLE2021_Petrenko_Training / OPOLE2022_Petrenko_Teaching) на адресу відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua.
Терміни: 9-13 травня 2022 року, 5 робочих днів (+2 дні на дорогу).
Спеціальність: Політичні науки (Political science and Civics).
Фінансування: 70 євро + 280 євро.
Кінцевий термін подання документів: 20 квітня 2022 року.
За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків або за телефоном 0955193760.