Академічна мобільність з Університетом Адама Міцкевича в Познані

До уваги студентів 3, 4, 5 курсів усіх спеціальностей Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!
Академічна мобільність з Університетом Адама Міцкевича в Познані  діє на підставі  угоди про наукову та культурну співпрацю .
Мова навчання – англійська/польська.
Предмети з англійською мовою викладання можна знайти за посиланням: https://amupie.e-msi.pl/
Пропозиції щодо майбутніх курсів доступні на веб-сайті https://amupie.e-msi.pl/
Студенти можуть обирати заняття за власним бажанням на кількох факультетах.
Навчання безкоштовне. Транспортні витрати, проживання, медичне страхування та харчування – за власний кошт студентів (вартість проживання  становить 425-600 PLN за місяць).
Процедура подання документів для участі в студентському обміні включає 2 етапи:
1 ЕТАП (до 20 листопада ):
Подання необхідних документів до відділу міжнародних зв’язків Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з метою перевірки їх на відповідність вимогам, визначеним приймаючим університетом, та відбору студентів для участі у програмі обміну.
Необхідні для подачі документи:
  • академічна довідка із зазначеним середнім академічним балом (не нижче 75 балів за рейтингом) (українською і англійською мовами, нотаріального засвідчення перекладу не потрібно);
  • мовний сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою мінімум B2, або інше підтвердження володіння англійською мовою мінімум B2;
  • мотиваційний лист (англійською мовою);
  • відомості про участь студента в науковій діяльності Університету та поза його межами, участь та здобуття призових місць на олімпіадах, конкурсах тощо (англійською мовою).
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, назва файлу повинна містити абревіатуру Університету імені Адама Міцкевича латиницею і прізвище студента (наприклад, AMU_Petrenko).
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою ( в полі «тема» вказати – AMU_Petrenko) на адресу відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua.
Дедлайн  – 20 листопада.
Подані пакети документів  розглядатимуться конкурсною комісією, після чого студенти будуть повідомлені про результати .
2 ЕТАП:
Подання заявки для участі в обміні через онлайн-систему (26 листопада  – 15 січня )
Студенти, які відповідають вимогам, визначеним приймаючим університетом, самостійно реєструються, заповнюють та подають онлайн-заявку за посиланням: https://usosirk.amu.edu.pl/en-gb/offer/DWZ-2020/registration/
Інструкції щодо того, як зареєструватися: https://usosirk.amu.edu.pl/en-gb/home/DWZ-2020/
Необхідно підготувати наступні документи:
– заявку;
– Transcript of Records (академічну довідку) – англійською мовою;
– мовний сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою мінімум B2, або інше підтвердження володіння англійською мовою мінімум B2;
– скан закордонного паспорта або ID;
– фото для студентського ID/
Більше про обміни та подальші кроки: http://international.amu.edu.pl/bilateral-agreements/