Нова школа в Тбілісі (Грузія) за підтримки Євросоюзу та Фонду міжнародного бакалаврату (International Baccalaureate), із радістю оголошує про відкриття другого етапу стипендіальної програми на 2023/2024 рр.
Запрошуються усі студенти віком 16-17 років із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України, які відповідають встановленим критеріям, для подання заявок.
З числа успішних студентів з регіонів буде обрано 20 найкращих з наданням їм повної стипендії для отримання міжнародного диплома бакалавра зі спеціалізацією в сфері європейської інтеграції.
Програма європейської школи Східного партнерства, що фінансується Європейським Союзом (ЄС), спрямована на сприяння можливостям середньої освіти для учнів із шести
країн Східного партнерства ЄС. Програма була успішно запущена в 2018 році і зараз вона діє п’ятий рік. Студенти, обрані в поточному конкурсі, приєднаються до програми у 2023/2024 навчальному році.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙОМУ ЗАЯВОК:
16 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ О 12:00 (ОПІВДНІ)
ЗА ЧАСОМ ГРУЗІЇ (UTC+4.00)

Детальніша інформація у  Додатку