Вітаємо студентів ПНУ!

15-18 лютого 2022 року був проведений онлайн-форум «Україна-Японія»,під час якого студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності “Міжнародні відносини” та студенти Університету Кобе Гакуїн (Японія) дізналися про культуру України та Японії, спілкувалися і ділилися враженнями про почуте і побачене.
Також під час цих зустрічей студенти ПНУ пройшли курс японознавства, за результатами якого отримали відповідні сертифікати.
Проведення онлайн-форуму є одним із численних перспектив, які відкрилися перед студентами і викладачами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і японського Університету Кобе Гакуїн в рамках підписаного 29 вересня 2021 р. Меморандуму про порозуміння. Цей Меморандум засвідчив те, що університети бажають встановити та розвивати спільне партнерство.
Меморандум підписали ректор ПНУ ім. Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда та ректор Університету Кобе Гакуїн, професор Сато Масамі.
Зазначимо, що Університет Кобе Гакуїн засновано у 1966 році. Це приватний університет, розташований на західній околиці міста Кобе, у префектурі Хього в Японії. Сьогодні університет об’єднує 9 факультетів, сім вищих навчальних закладів, тут навчається більше 11 тис. студентів. Девіз Університету – “Любов до істини та повага до індивідуальності”. Впродовж багатьох років Університет Кобе Гакуїн в особі професора Йошіхіко Окабе, президента Асоціації україністів Японії, є провідним університетом з досліджень японсько-українських відносин.
Від імені університетської спільноти висловлюємо слова щирої вдячності професору Йошіхіко Окабе за вагомий внесок у розвиток культурно-освітніх відносин між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Університетом Кобе Гакуїн, а також за популяризацію україністики в Японії та світі.
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: текст