Онлайн-презентація щорічних конкурсів Програми імені Фулбрайта_2022

Шановні колеги,

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію щорічних конкурсів для науковців, дослідників, викладачів, студентів, аспірантів та представників адміністрації навчальних закладів.

Презентація відбудеться на онлайн платформі zoom:

24 лютого 2022 року о 17:00.

Учасниці презентації:

• Джесіка ЗИХОВИЧ – директорка Київського офісу Представництва Інституту міжнародної освіти та Програми імені Фулбрайта в Україні;
  • Інна БАРИШ – координаторка Fulbright Graduate Student Program та Fulbright Research and Development Program;
  • Вероніка АЛЕКСАНИЧ – координаторка Fulbright Visiting Scholar Program;
  • Анна ПЕРОВА – координаторка Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program.

На зустрічі ви дізнаєтесь про:

• можливості, які надає Програма;
  • умови участі в конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій;
  • особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів.

Окрім того, зустріч слугуватиме доброю нагодою довідатися про цілі й традиції Програми, що минулого року відзначила 75-у річницю діяльності, а цьогоріч святкує 30-ліття в Україні.

Детальніше про можливості, які надає програма, можна дізнатися https://fulbright.org.ua.

Для участі просимо попередньо зареєструватися у ФОРМІ РЕЄСТРАЦІЇ