Відкриті лекції гостьового професора Павла Старости

У березні-квітні 2022 р. відбудуться відкриті лекції гостьового професора нашого університету – професора Лодзького університету Павла Старости.

Студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника матимуть змогу поспілкуватися відвідати відкриті лекції професора Павла Старости в межах таких модулів:

1. Social Capital and Economic Development in Europe (12 год.)
  2. Civic Participation in Central and Eastern Europe (12 год.)

Лекції будуть цікаві для студентів спеціальностей: «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», «Економіка», «Політологія», але запрошуються студенти усіх спеціальностей Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Лекції проводитимуться англійською мовою.

Лектор –  Павел Староста – доктор наук, професор кафедри соціології села та міста Лодзького університету, м. Лодзь, Республіка Польща.

Зареєструватися на лекції гостьового професора Павла Старости можна за покликанням: https://forms.gle/dphwKumnHYWqf5jD7