Увага!Конкурс на участь у програмі Еразмус+КА1 для наукових та науково-педагогічних працівників Прикарпатського університету!

Відкрита подача заявок на участь у програмі Еразмус+КА1 кредитна мобільність. У конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, які працюють на постійній основі.

Претенденти мають подати наступні документи (англійською мовою):

1. CV+перелік публікацій;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Сертифікат про рівень володіння мовою.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

Критерії відбору:

• Знання англійської або польської мов;
  • Наявність публікацій у журналах, що входять в наукометричні бази;
  • Наявність навчально-методичних публікацій;
  • Мотиваційний лист.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Rzeszów2020_Ivanko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою ( в полі «тема» вказати – Rzeszów2020_Ivanko) на адресу Відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua.

Терміни: академічний рік 2019/2020, 5 робочих днів (+2 дні на дорогу), 8 годин викладання.

Фінансування: 180 євро – дорожні витрати, 140 євро – добові.

Кінцевий термін подачі документів: 25 лютого 2020 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся у Відділ міжнародних зв’язків.

• Жешувський університет (Республіка Польща) – усі спеціальності (1 місце).
  • Лодзький університет (Республіка Польща) – усі спеціальності (1 місце)
  • Університет Коменського у Братиславі (Словацька Республіка) – історія, археологія, політологія (1 місце).
  • Нова Горіца (Республіка Словенія) – математика (1 місце)