До уваги викладачів ПНУ!

Відкрито конкурс на участь у програмі академічної мобільності ERASMUS+ в Ясському університеті Александру Іоана Кузи (м. Ясси, Румунія). Передбачається 1 грантове місце на викладання, яке повинно бути реалізоване до 9 червня 2024 року.
Галузі знань для мобільності в рамках викладання:
Релігія і теологія
Історія та археологія
Філософія та етика
Мови
Соціальні та поведінкові науки
Журналістика
Бізнес та адміністрування
Біологічні та суміжні науки
Навколишнє середовище
Фізичні науки
Математика і статистика
Інформаційно-комунікаційні технології
Подорожі, туризм і відпочинок
Кандидати на участь у мобільності повинні подати наступні документи (англійською мовою):
  • CV+перелік публікацій;
  • Мотиваційний лист;
  • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (мінімум – В2) — за наявності.
  • Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Критерії відбору:
  • Знання англійської мови;
  • Наявність публікацій у журналах, що входять в наукометричні бази;
  • Мотиваційний лист.
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: наприклад, IASI_Petrenko.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою ( в полі «тема» вказати IASI_Petrenko) на адресу відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua.
Кінцевий термін подачі документів – 5 листопада 2023 року.
Про результати буде повідомлено до 10.11.2023.
!!! Просимо зважати на актуальну позицію Генштабу та Державної прикордонної служби щодо заборони виїзду студентів-чоловіків за межі державного кордону. Наявність відстрочки від призову під час мобілізації не означає наявність дозволу на перетин державного кордону.