До уваги студентів та науковців Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

ЛАТВІЯ ПРОПОНУЄ СТИПЕНДІЇ СТУДЕНТАМ ТА НАУКОВЦЯМ ДЛЯ НАВЧАННЯ, ДОСЛІДЖЕНЬ ТА УЧАСТІ В ЛІТНІХ ШКОЛАХ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КРАЇНИ НА 2021/2022 Н.Р.
У межах підписаної Угоди між Урядом України та Урядом Латвії у сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам, здобувачам та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах у 2021/2022 навчальному році.
Подача заявок на участь у державній стипендійній програмі та участь у літніх школах для українських студентів та здобувачів на 2021/2022 рр. відкрита та триватиме до 1 квітня 2021 року.
Усю необхідну інформацію та форми для заповнення можна знайти за посиланням: https://viaa.gov.lv/…/scholarship…/latvian_scholarships/
За наявності додаткових питань та з метою отримання більш детального роз’яснення механізму дії стипендіальних програм прохання звертатися до старшого спеціаліста відділу проєктів міжнародного співробітництва Департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії – пані Маріки Піри (Marika Pīra), за телефоном: +37167814331, електронна пошта: scholarships@viaa.gov.lv.