Увага! Конкурс на участь у програмі Еразмус+КА1 для наукових та науково-педагогічних працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!
Відкрита подача заявок на участь у програмі Еразмус+КА1 кредитна мобільність до Ясського університету імені Александру Іоана Кузи (Румунія). У конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, які працюють на постійній основі. Усього 1 місце.
Претенденти мають подати наступні документи (англійською мовою):
  1. CV+перелік публікацій;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Сертифікат про рівень володіння мовою (мінімум – В2)
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
Критерії відбору:
  • Знання англійської мови;
  • Наявність публікацій у журналах, що входять в наукометричні бази;
  • Наявність навчально-методичних публікацій;
  • Мотиваційний лист.
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: IASI2021_Petrenko.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою ( в полі «тема» вказати IASI2021_Petrenko) на адресу Відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua.
Галузі знань: освіта; релігія та теологія; історія та археологія; філософія та етика; мови; соціальні та поведінкові науки; журналістика; бізнес та адміністрування; право; біологічні та суміжні науки; навколишнє середовище; фізичні науки; математика та статистика; інформатика та комунікації; технології; інженерія; спорт; туризм.
Терміни: академічний рік 2020/2021, 5 робочих днів (+2 дні на дорогу), 8 годин викладання.
Фінансування: 180 євро – дорожні витрати, 140 євро – добові.
Кінцевий термін подачі документів: 07 грудня 2021 року.
За детальнішою інформацією звертайтеся у Відділ міжнародних зв’язків.