Увага!Конкурсний відбір студентів на здобуття стипендії Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень

Оголошено конкурсний відбір студентів на здобуття стипендії Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень!

У рамках виконання Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника і Фондом Інституту Східноєвропейських Досліджень (Республіка Польща), згідно з Положенням про проведення конкурсного відбору на здобуття стипендії оголошується конкурс серед  здобувачів освіти університету, які навчаються на денній формі навчання, термін навчання яких в університеті закінчується не швидше, ніж термін, передбачений для виплати стипендії за відповідний навчальний рік відповідно до Угоди, тобто до 30 червня 2024 року.

**Дедлайн – 29 травня 2023 року.**

Перелік документів, що підтверджують відповідність критеріям конкурсного відбору

1. довідка про середній бал успішності за результатами останньої складеної сесії здобувачів освіти-претендентів на стипендію, що навчаються на денній формі навчання, а також за наявності документи, що підтверджують їх здобутки у науковій, волонтерській та іншій діяльності за період навчання (сертифікати, дипломи тощо);
  2. довідка (сертифікат), що підтверджує рівень знання англійської мови, принаймні на рівні В2 (знання польської мови буде додатковою перевагою);
  3. мотиваційний лист здобувача освіти українською та англійською або польською мовами з обґрунтуванням причин та підстав обрання його (її) переможцем конкурсу;
  4. електронний варіант магістерської роботи (для випускників ОР магістр);
  5. заявка (для випускників ОР магістр).

За результатами проведення конкурсу спеціально створеною комісією будуть відібрані 15 студентів, які отримають одноразову стипендію у розмірі 1000 доларів США. Крім того, у рамках цього конкурсу передбачається відібрання двох кращих магістерських робіт серед студентів-випускників, які також отримають аналогічну грошову винагороду.

За більш детальною інформацією просимо звертатися у деканат або відділ міжнародних зв’язків.