Проєкт «Україна-Хорватія: 10 кроків на зустріч»

З ініціативи Почесного консула Республіки Хорватія в м. Івано-Франківську Запухляка Віталія Зіновійовича Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника розпочинає реалізацію проєкту «Україна-Хорватія: 10 кроків на зустріч».

В рамках проєкту у конкурсі візьмуть участь  студенти Прикарпатського національного університету спеціальності «Міжнародні відносини». За правилами конкурсу учасники повинні підготувати проєктні пропозиції обсягом до 3 сторінок на задану тематику, а також подати мотиваційний лист учасника конкурсу.

Час реалізації проекту: 10 листопада  – 10 грудня 2020 р.

За результатами відбору автор найкращих проєктних пропозицій отримуватиме щомісячну стипендію у розмірі 1000 грн. Крім того, 5 переможців проєкту будуть запрошені на офіційну зустріч з Послом Хорватії в Україні.

Презентація конкурсних робіт відбудеться 10 грудня 2020 р. в он-лайн режимі на платформі ZOOM.