Вітаємо переможців!

Щиро вітаємо студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з успішним проходженням відбору для участі в безкоштовній програмі студентського обміну до Університету Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) на зимовий семестр 2020/2021 навчального року!
Зазначений обмін відбуватиметься в рамках двосторонньої угоди про співпрацю між нашими університетами.
В обміні візьмуть участь:
Віталія Боб’як, студентка факультету історії, політології і міжнародних відносин;
Анастасія Стефінін, студентка факультету історії, політології і міжнародних відносин;
Іванна Рибенчук, студентка Інституту післядипломної освіти і довузівської підготовки;
Марія Крамар, студентка факультету іноземних мов;
Тетяна Яцишинець, студентка факультету іноземних мов.
Бажаємо студентам успіхів і наснаги у навчанні, цікавого досвіду та неповторних вражень!