Пропозиція семестрального обміну студентами «Mobility direct», Лодзький університет (Республіка Польща)

Опис програми

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює наукову та культурну співпрацю із Лодзьким університетом на основі підписаної угоди. Дана угода передбачає можливість семестрального обміну для студентів нашого університету.

Фінансування

Лодзький університет забезпечує безкоштовне навчання. Транспортні послуги та проживання (гуртожиток) оплачуються студентами за власний кошт.

Умови участі

Електронну систему реєстрації студентів на зимовий семестр 2020/2021 н. р. відкрито.

Для участі необхідно мати міжнародний сертифікат, який підтверджує знання англійської мови. Якщо студенти не мають такого сертифікату, вони проходитимуть скайп-співбесіду.

Усі бажаючі повинні до 12.06.2020 р. надіслати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків: interdep@pnu.edu.ua заповнену Anketa про участь у програмі для подальшої номінації.

У період з 17.06 до 21.06.2020 р. номіновані студенти отримають від Лодзького університету посилання для реєстрації, де вони повинні будуть зазначити свої персональні дані та обрати навчальні курси.

Лодзький університет пропонує учасникам місце у гуртожитку. Місця в гуртожитку обмежені.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою електронної пошти відділу міжнародних зв’язків: interdep@pnu.edu.ua