COLLEGIUM CARPATHICUM – грант Вишеградського фонду на 2019-2020 роки

COLLEGIUM CARPATHICUM був заснований за ініціативи Студіуму східноєвропейських досліджень Варшавського університету.

До консорціуму входять 7 університетів-партнерів:

– Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету (Варшава, Республіка Польща),
– Оставський університет (Острава, Чехія),
– Вища державна східноєвропейська школа (Перемишль, Республіка Польща),
– Католицький університет Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина),
– Пряшівський університет (Пряшів, Словаччина),
– Університет Стефана чел Маре (Сучава, Румунія),
– Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна).

Проект міжнародної співпраці між університетами Collegium Carpathicum стартував у вересні 2017 року в рамках XXVII Економічного форуму у Криниці.

Символічною штаб-квартирою Collegium Carpathicum стала Обсерваторія на г. Піп Іван, яка належить Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника.

У 2019 році наш університет, спільно зі Студіумом східноєвропейських досліджень Варшавського університету, виграв грант Вишеградського фонду на 2019-2020 роки.

Грант передбачає англомовні лекції для студентів партнерських університетів на тему Єврокарпатського регіону, а саме кожен університет направляє до партнерського закладу по 2 викладачі на кожен семестр, кожен з яких прочитає по 3 лекції для широкої аудиторії.

Обов’язкові умови для реалізації візиту:
– вільне володіння іноземною мовою (англійська)
– наявність діючого закордонного паспорта
– наявність страхівки для поїздки закордон
– вчасне та відповідно оформлене відрядження до партнерського університету

З метою подачі заявки просимо заповнити дану форму.