Італія

ІНСТИТУТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ У ФЛОРЕНЦІЇ

Університет пропонує дослідницькі програми для отримання докторського ступеню. Факультети інституту: економічний, правовий, історичний, політичних та соціальних наук. Також пропонується магістерська програма з порівняльного європейського і міжнародного права. Вимоги: диплом магістра з напрямку, на який подається аплікант, знання принаймні двох мов ЄС (англійська – обов’язково) www.iue.it

Також існують гранти на дослідження для молодих науковців, що вже отримали ступінь PhD.

http://www.eui.eu/ProgrammesAndFellowships/Fellowships.aspx

 

СТИПЕНДІЯ ІМ. ЖАНА МОНЕ

Призначена для молодих науковців, які мають ступінь кандидата наук. Стипендія надає їм можливість працювати при Центрі передових досліджень ім. Робера Шумана Європейського університету за такими науковими напрямками як економіка та грошова політика, культура, знання та інновації, міжнародні та транскордонні зв’язки та ін. Стипендія призначається на рік. Кінцевий термін подання заявок на її отримання: 25 жовтня.

http://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/AcademicService/Fellowships/JeanMonnetFellowships/HowToApply.aspx

 

СТИПЕНДІЇ МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ШКОЛИ МАТЕМАТИКИ

Ці стипендії надаються для участі у літніх курсах для випускників, що бажають продовжувати навчання в аспірантурі. Всі курси читаються англійською мовою.

https://www.math.unifi.it/

 

СТИПЕНДІЇ МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ІТАЛІЇ

Міністерство закордонних справ надає стипендії українським громадянам, які бажають навчатися в Італії або проводити науково-дослідницьку роботу в архівах, культурних центрах, бібліотеках, майстернях або на мовних курсах. Участь у конкурсі можуть узяти громадяни з вищою освітою: дослідники, митці, спеціалісти, викладачі університетів та науковці, вік яких не перевищує 35 років.

www.iicbelgrado.esteri.it/IIC_Kiev/Menu/Opportunita/Borse_di_studio/

 

УНІВЕРСИТЕТ ТРЕНТО

Пропонує трирічну докторську програму з міжнародних досліджень. Програма впроваджується англійською мовою. Навчання безкоштовне, надається кілька трирічних стипендій для найкращих спеціалістів

http://www.unitn.it/en/ateneo/1895/phd-schools-and-programmes

http://international.unitn.it/

 

ЛІТНІ КУРСИ

Деякі університети та літні школи Італії пропонують стипендії на період з травня по вересень тим, хто хотів би поліпшити знання італійської мови (не початківцям). Детальнішу інформацію розміщено на інтернет-сайтах Італійського інституту культури.

Італійський інститут культури в Києві (Istituto Italiano di Cultura)

www.iicmosca.esteri.it

www.iicsanpietroburgo.esteri.it