Словаччина

Іноземним громадянам доступні стипендії на неповні курси навчання, вивчення словацької мови, для стажування аспірантів / докторантів на основі міжвідомчих, міжурядових угод або в рамках угод про співробітництво між освітніми установами.

www.minedu.sk

www.studyin.sk

СТИПЕНДІЇ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ, ВИКЛАДАЧІВ ВИШІВ І НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ

• стипендії для студентів іноземних вузів (як мінімум 6-го семестру навчання), прийнятих на часткове навчання у словацьких вузах за програмою магістра (на 1 – 2 семестри).

• стипендії для іноземних аспірантів, прийнятих на часткове навчання в аспірантурі в словацьких вишах, науково-дослідницьких центрах (від 1 до 12 місяців);

• стипендії для викладачів іноземних вишів і науковців для лекційного або дослідницького стажування у словацьких ВНЗ, науково-дослідницьких інститутах та неурядових організаціях на запрошення (від 1 до 12 місяців).

Претендентами на стипендії не можуть бути студенти, аспіранти, наукові працівники чи викладачі вищих навчальних закладів, які навчаються або працюють під час подання заявки у словацьких вишах, науково-дослідницьких інститутах або неурядових організаціях.

Інформацію про необхідні документи можна отримати на інтернет-сайті: www.scholarships.sk. Заявки приймаються в режимі он-лайн за 6 – 8 тижнів до крайнього терміну подачі документів. Зверніть вагу на те, що деякі документи треба надсилати поштою з урахуванням терміну їх доставки.